video yükleniyor lütfen bekleyiniz..

Menemenspor Kurucu Üyesi Time 35 TV’ye Konuştu

2.493 views izlenme kanal resmi

time35tv

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+
  5 ay önce yayınlandı.
Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

Menemenspor’da yargı süreci, kongre ve takımın geleceği ile tartışmalara, Menemenspor Kurucu Üyesi Fikret Uzun’dan detaylı açıklamalar geldi. Menemenspor’da yargı süreci, kongre ve takımın geleceği ile tartışmalara, Menemenspor Kurucu Üyesi Fikret Uzun’dan detaylı açıklamalar geldi. Mustafa Tübcel ile Gündeme Dair Programına konuşan Uzun, çok önemli açıklamalarda bulundu. Fikret Uzun, Tahir Şahin’in ‘ ‘Kongre ile ilgili dava devam ediyor, kulübe kayyum atanması söz konusu değil, bu çabalar art niyetli çabalar, takımı olumsuz etkiliyor’diye açıklamalar yapmasını da sert bir dille eleştirdi. Uzun, Menemenspor’da gelinen süreci şöyle değerlendirdi:

TAKIMIN MOTİVASYONUNU BOZMADIM ‘2018 yılında kongreye gittim. Orada bir şirkete aktif ve pasifleriyle kulübün devredildiğini gördüm. O tarihte karşı çıkmama karşın paldür küldür kongreyi yaptılar. Bende konu ile ilgili araştırmalar yaptım. Baktım ki bir şahıs şirketi çıktı karşıma. Bu durumla karşılaşınca bende 9 Ocak’ta davamı açtım. Takımın motivasyonu bozulmasın diye sessiz bir şekilde davanın sürecini devam ettirdim. Ardından 25 Mayıs’ta sonraki kongreye gittik. Ancak biz burada baskına gelmiş insanllar gibi karşılandık. Daha divan kurulmadan önce 147 üyemizle kongreye gidilmesi gerektiğini orada anlattık. Fakat karşımızda 364 kişilik bir liste hazırlanmıştı. Biz bu kongreye de itiraz ettik. İlerleyen süreç içerisinde 18 Aralık 2018 25 Mayıs 2019 kongreleri yerel mahkemede arkasından bölge mahkemeleri tarafından onandı. Bu arada 12 Mart 2021 tarihinde yönetim yeni bir kongre sürecine girdiler, kongre yapmak istediler. Neler yapılıyor diye kongreye gittik. Ama maalesef kongreye gidemedik.

devamı https://www.izmirtime35.com/menemenspor-kurucu-uyesi-time-35-tvye-konustu-67567-haberi #menemenspor #tahirşahin #fikretuzun

  Kategori: Güne Dair Konuklar
Daha fazla göster

Facebook Yorumları

Video hakkında yorumunuzu yazın